Crush
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gia osous exoun endiaferon kai gia tin diki mou apopsi

4 posters

Go down

Gia osous exoun endiaferon kai gia tin diki mou apopsi Empty Gia osous exoun endiaferon kai gia tin diki mou apopsi

Post  OutStrike Thu Oct 15, 2009 4:25 pm

Den allaxan kai polla vlepw apo tote pou exo na logarw (2-3 evdomades peripou). Ego leave den tha kanw apo to clan, o char mou einai bot tou Petrou (ziro), exo dosei ta items mou se atoma pou pistevw pws ta xriazonte. Exo alles pio simantikes ipoxreoseis stin pragmatiki zoi. Tha ta leme apo vent an prolavenw kai katholou na mpenw, an kai prosfata mpika kai eida mono 6 atoma se ora aixmis. Telos pantwn, kala na pernate kai ena megalo efxaristw sta zwa pou crush den itan- crush ginan- kai tous crush dialisan. Kai den milaw gia tous mercs.

H apopsh mou einai aplh kai lith. Ta komparsilikia xekinisan apo invites pou apo tin 1h mera fanikan na min dinoun simasia gia to ti ginete mesa sto clan. Partakismos se olo tou to megaleio me mikres voitheies sto activity kai me skeptika tou tipou, a na maste online ekei oste na mas dei o flame kai meta sta arxidia mas oi alloi. A katse na parw to barakiel mou ego kai meta sta arxidia mou o allos na noblarei monos tou. Den pirazei eseis , pou xerete poioi eiste kai pragmatika xestika an tha mpite forum na diavasete to post tou OutStrike, xarite to mpifteki sas. Koitaxte mono i dikeologia pou tha dosete ston Xrhsto molis girisei me to kalo, na einai pistiki, an akoma diladi eiste sto clan kai den exete kanei kana leave gia create clan me war tous crush kai tous bane. Invites pou den eprepe na ginoun, invites pou theorithikan skoupidia apo tin 1h mera, kai paidia pou paizoun l2 gia tin parth tous, an to theorisoume l2 afto to pragma pou paizoun. Xanalew den milaw gia tous mercs

ps. To miso leadership pou mou eixe anathesei o xristos den to pira opos eixa kanei elixir gia tous sigkekrimenous logous. Ixera ti tha akolouthisei, ta gnorizame oi idioi oi crush, ''oi palioi''.

ps1. Ean nomizete oti iparxei kapoios me kalitera epixirimata oste na mporei na exei sostoteri apopsi apo tin diki mou ton prokalw na vgei kai na postarei sto sigkekrimeno post. An den thelei mporei na paei na farmarei to glaki na parei to clan body lvl 1 gia to neo tou clan.
OutStrike
OutStrike

Posts : 17
Join date : 2008-05-16
Age : 34
Location : Athens

Back to top Go down

Gia osous exoun endiaferon kai gia tin diki mou apopsi Empty Re: Gia osous exoun endiaferon kai gia tin diki mou apopsi

Post  kinglander Thu Oct 15, 2009 7:16 pm

+1 apo mena.
+2 apo moutro.
oti elega clan chat xthes prin to leave mou,gt den exw kamia apolutws oreksh na me "analaboun" atoma p dielisan tin clan, o,ti k an lene twra.
Se sugkrish me tous perissoterous sas (palious Crush-gia tous allous apla adiaforw) ksekinisa auras polu pio meta k den kserw ti k pws egine stis arxes me ta invites,alla apo tin 1i mera p mpika sto clan katalaba ti paizei me klikes,partakismo,ktl p anaferei o mitsos...
bb,gl

kinglander

Posts : 13
Join date : 2009-09-05

Back to top Go down

Gia osous exoun endiaferon kai gia tin diki mou apopsi Empty Re: Gia osous exoun endiaferon kai gia tin diki mou apopsi

Post  AntiViruZ Fri Oct 16, 2009 1:09 pm

Se auta p leei o mitsos einai 100% swsta alla apo tin stigmi p dn ginan ta dismiss p eprepe na ginoun sinexistikan ta idia pragmata.Egw apo kapia stigmi kai meta varethika na m lene antiviruz ela edw antiviruz pane ekei, antiviruz pame hb gia gang ela kai otan zitousa kapio protect i kati na me grafoun ston poutso tous opws kai kanan prin kanw to leave (O King kserei gia ti pragma milaw).Apo kei kai pera gl kai ama pote bei o xristos kai tous simazepsei ligo kai to niwsoun isos ta ksana poume.

hf

AntiViruZ

Posts : 5
Join date : 2009-09-02

Back to top Go down

Gia osous exoun endiaferon kai gia tin diki mou apopsi Empty Re: Gia osous exoun endiaferon kai gia tin diki mou apopsi

Post  ziRo Sat Oct 24, 2009 11:07 am

Over the Minds!!!! +1
ziRo
ziRo

Posts : 25
Join date : 2009-09-02

Back to top Go down

Gia osous exoun endiaferon kai gia tin diki mou apopsi Empty Re: Gia osous exoun endiaferon kai gia tin diki mou apopsi

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum